Hlavní navigace

Nova i Prima nasadily vánoční identy, sváteční televizní znělky

8. 12. 2014
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ FOTO A VIDEO – Obě televizní skupiny na svých hlavních kanálech rozvíjejí motta, na něž už jsou diváci zvyklí. Sváteční vizuál dnes představila také hudební stanice Óčko.

Televizní znělky, tedy takzvané identy, tentokrát s vánoční tematikou, nasadily v uplynulých dnech komerční televize NovaPrima. Zatímco první volně navazuje na kampaň „Jsme součástí vašich příběhů“, druhá z nich rozvíjí motto „Je Prima být spolu“. Koncept zimních identů Novy je založen na hře s magickou mocí světla. Světlo jako symbol rozzářené vánoční atmosféry je v naší kampani zdrojem překvapení, hravé radosti, kreativity a sdílení emocí. Světlo podněcuje děj, který zažehne kruh s logem naší televize a rozzáří atmosféru okolo něj, konstatoval Alan Záruba, kreativní ředitel skupiny Nova.

ICTZ23

ČTĚTE TAKÉ: Stanice Óčka nasazují vánoční vizuál, chystají sváteční programové schéma

Kreativní ředitel skupiny Prima Michal Pacina, pod jehož vedením vznikaly nové znělky komerční televizní dvojky, uvedl: Některé tváře našeho zpravodajství, publicistiky, zábavy a seriálů vystupují v lehce stylizovaných situacích na různá témata, která souvisejí s jejich pořady a osobnostmi. Takže Zdeněk Pohlreich ví, že je Prima to rozpálit. Josef Klíma, že je Prima objevovat a Petra Hřebíčková, že je Prima si hrát. Mladí hrdinové našich Vinařů si zase užívají, že je Prima být spolu, a to samé přeje svým divákům i TV Prima. Ze známých tváří se tu objevují mimo jiné Karel VořísekKlárou Doležalovou, Zdeněk Pohlreich nebo Iva Kubelková.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.