Hlavní navigace

Nova i Prima odhalí již brzy podzimní taháky

29. 7. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
29. 7. 2009

Komerční televize NovaPrima již brzy seznámí novináře (a potažmo tedy i diváky) s tím, co přichystaly do svého podzimního programového schématu. Jako první představí své programové novinky Prima TV. Ta podzimní schéma odhalí již zítra. Podrobnosti neprozradila, novinky se však budou týkat i kanálu Prima Cool, představen by měl být i nový seriál Přešlapy.

ICTZ23

Česká komerční jednička byla směrem k novinářům sdílnější. Marketingová a PR manažerka Veronika Trojanová je pozvala na 5. srpna na tzv. Mediální veletrh TV Nova, který proběhne za účasti Marty Jandové, Ondřeje Hejmy, Honzy Musila, Vojty Kotka, Dany Morávkové, Jana Šťastného, Petra Rychlého, Tomáše Krause a dalších. Z pozvánky je patrné, že řeč bude např. o reality show Česko Slovenská SuperStar a Dům snů. Zajímavostí je, že na pozvánce figuruje také kanál MTV. O tom, zdali se ale o něm dozvíme nějaké novinky, si budeme muset počkat do příští středy.

Server DigiZone.cz pochopitelně nebude na obou akcích chybět a přinese vám z nich informace včetně fotogalerií.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.