Hlavní navigace

Nova láká na online pořad, letošní Dakar divákům zprostředkuje závodník Macháček

5. 1. 2018
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: TV Nova
UVNITŘ VIDEO – Web Nova Plus připravil pro fanoušky Rallye Dakar nový pořad z vlastní produkce, který nabídne pohled do zákulisí tohoto „nejatraktivnějšího a zároveň nejtěžšího motoristického závodu světa“.

Díky spolupráci se závodním týmem Barth Racing se návštěvníci webu Nova Plus podívají do zázemí závodních stájí a fungování celého bivaku. Samozřejmostí budou i rozhovory se závodníky a exkluzivní záběry týmového zázemí.

Hlavním průvodcem pořadu bude pětinásobný vítěz Rallye Dakar Josef Macháček, který jako jediný jezdec získal čtyři vítězství v řadě bez jediné penalizace. Stal se tak historicky nejúspěšnějším čtyřkolkářem v kategorii Experimental v maratónských rallye. Na letošním Dakaru se jedenašedesátiletý jezdec popere s výrazně mladšími soupeři o své případné šesté vítězství.

PSALI JSME: Jak si vedou portály skupiny Nova po letošním rebrandingu?

První díl pořadu Dakar s legendou bude k dispozici od zítřka na portále Novaplus.cz, který nabízí mimo jiné bezplatný sedmidenní archiv pořadů z produkce televize Nova. Od soboty 6. ledna by tak měla být úvodní epizoda seriálu dostupná v příslušné rubrice na internetové adrese novaplus.nova.cz.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od roku 2016 do února 2019 vedl DigiZone.cz. Do redakce přišel z týdeníku Marketing & Media. V minulosti působil jako marketingový manažer Českého rozhlasu, redaktor týdeníku Strategie nebo reportér pořadu Občanské judo.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).