Už druhou novou moderátorku Ranních Televizních novin během jediného měsíce nasazuje do vysílání televize Nova. Po bývalé České Miss Ivetě Vítové se v ranní zpravodajské relaci, kterou televize vysílá v rámci svého ranního bloku Snídaně s Novou, bude objevovat i herečka a novinářka Emma Smetana. Poprvé si moderování na živo vyzkouší již ve středu 22. srpna, informovala Marie Fianová z tiskového oddělení Novy.
K TÉMATU: Ranní Televizní noviny na Nově bude moderovat Česká Miss 2009 Iveta Vítová
„Díky svým hereckým zkušenostem už trému před kamerou příliš nepociťuji. Na své první živé moderování se velice těším a divákům přeji příjemnou zábavu,“ prohlásila nová moderátorka. Emma Smetana není v médiích nováčkem, před pěti lety absolvovala stáž ve francouzském deníku Liberation a jako herečka účinkovala v několika českých seriálech, včetně Ordinace v růžové zahradě na Nově.
“V současnosti dokončuje natáčení nejnovějšího filmu Jiřího Menzela Sukničkáři, který koprodukuje TV Nova,” uvedla Marie Fianová. Nová moderátorka má dvojí občanství, kromě českého ještě francouzské. Vystudovala pařížský institut politických věd v oboru Evropské záležitosti a berlínskou univerzitu FU Berlin v oboru Politologie a mezinárodní vztahy.

Nová moderátorka Ranních Televizních novin Emma Smetana