Hlavní navigace

Nova má nový herní portál. Cílit chce především na ženy

7. 4. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

7. 4. 2011

Televize Nova spustila včera další ze svých webových aktivit – portál hry.nova.cz. Všechny flashové aplikace budou dostupné zdarma a bez registrace. K dispozici jich je okolo tisícovky a Nova slibuje, že každý den přibude jedna nová. Televize si od tohoto projektu slibuje, že k němu přiláká především ženy, tedy stejně jako je tomu například v případě stránky Doma.cz nebo Krásná.cz. Hry navazují na projekt Dobyvatel.cz.

ČTĚTE TAKÉ: Na Slovensku odstartovala tamní verze nováckého webu Doma.cz

Z průzkumů víme, že se minihry těší v dnešní době veliké oblibě. Je to možnost zabavit se na pár minut, třeba v práci při čekání na schůzku, nebo jen tak se na chvíli odreagovat, udělat si pauzu. Velmi oblíbené jsou u žen, dokonce téměř 60 procent všech hráčů tvoří ženy, uvedl při této příležitosti ředitel sekce internetu a ostatních interaktivních služeb Novy Pavel Krbec. Hry jsou řazené do kategorií a uživatelé je mají možnost také sdílet na Facebooku nebo komentovat.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.