Hlavní navigace

Nova mění strukturu redakcí zpravodajství a publicistiky

26. 6. 2006
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
26. 6. 2006

Změny v organizační struktuře televize Nova pokračují. Po vzoru slovenské Markízy, která rovněž patří americké společnosti CME, vznikají nová producentská centra, označovaná jako sekce. Ředitelem jedné takové sekce zaměřené na zpravodajství a publicistiku bude od 1. července Martin Ondráček, nynější šéfredaktor zpravodajství Novy. Podle mluvčí stanice Veroniky Šmítkové tak dojde ke sloučení obou dosud oddělených redakcí.

Jmenování Martina Ondráčka do této důležité vedoucí funkce v TV Nova je logickým krokem v jeho pracovní kariéře a dalším oceněním jeho schopností a zásluh. Během svého šestiletého působení v redakci zpravodajství dokázal společně se svým týmem přispět výrazným způsobem ke skutečnosti, že televize Nova vždy byla a stále je nezpochybnitelnou jedničkou na trhu, komentoval Ondráčkovo jmenování generální ředitel Novy Petr Dvořák.

MM socky3

Ondráček má nyní podle Dvořáka zajistit komplexní rozvoj celé sekce a připravit ji jak personálně, tak technologicky na vyšší požadavky týkající se kvality i rozsahu zpravodajských pořadů v programovém schématu TV Nova. Celá sekce bude zajišťovat výrobu Televizních a Sportovních novin, Sedmičky, Střepin, Víkendu, pořadu Volejte Novu, Koření, Na vlastní oči, Občanské judo a dalších.

Publicistickou část sekce povede Stanislav Brunclík, dosavadní zástupce šéfredaktora zpravodajství. Dosavadní šéfredaktor publicistiky Radek John bude šéfproducentem pořadu Na vlastní oči. Jeho hlavním úkolem bude nejen udržení stabilní sledovanosti pořadu, ale i zvětšení jeho rozsahu, uvedla mluvčí Novy.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.