Hlavní navigace

Nova na podzim nasadí nové seriály Okresní přebor a Dokonalý svět

29. 7. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
29. 7. 2010

Takřka dva roky natočené původní seriály Okresní přebor a Dokonalý svět nasadí od září do svého vysílání televize Nova. První jmenovaný se odehrává v prostředí venkovského fotbalového klubu SK Houslice a představí se v něm například herci Ondřej Vetchý a David Novotný, druhý se zaměřuje na svět módy a módních časopisů. Nova sice podzimní schéma představí až dnes dopoledne, informace o podzimních novinkách však již zveřejnil deník MF Dnes.

K TÉMATU: Nova natáčí další nový seriál: Okresní přebor o vesnickém fotbalu

Hlavním pilířem podzimního schématu Novy bude talentová soutěž Talentmania, kterou připravuje ve spoluprácí se sesterskou televizí Markíza na Slovensku. Nově se ve vysílání objeví i původní dokumentární cykly s prvky reality show, například Zlatí hoši o sezóně šestiletých hokejistů nebo Život na vlásku o životě pacientů, kteří čekají na potřebnou transplantaci. Cyklus je bude jmenovat Příběhy bez scénáře.

ČTĚTE TAKÉ: Nova začala natáčet seriál Dokonalý svět z prostředí módního časopisu

ICTZ23

Na žánr „docu soap“ se Nova připravuje již několik let, do svého vývojového týmu kvůli němu před časem přijala bývalého šéfreportéra týdeníku Reflex Tomáše Feřteka. Vývojovému oddělení Novy šéfuje rovněž bývalý reportér a šéfredaktor Reflexu Radek Bajgar, který nedávno povýšil na šéfa vývojového oddělení celé skupiny CME, které Nova patří, respektive její odnože Media Pro Entertainment.

Podrobnosti o podzimních novinkách Novy přineseme po poledni a v zítřejším článku

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.