Hlavní navigace

Nova nabídne na Voyo.cz nového Pottera i další filmy od Warner Bros.

2. 6. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
2. 6. 2011

Díky partnerství, které uzavřela Central European Media Enterprises (CME), vlastník televize Nova, se společností Warner Bros. Digital Distribution, se na webu Voyo.cz, respektive v jeho placené sekci Voyo+, objeví v budoucnu i nejnovější filmové trháky, jako jsou například Harry Potter a Relikvie smrti, 1. část nebo Pařba v Bankoku, pokračování úspěšné Pařby v Las Vegas. Informovalo o tom tiskové oddělení Novy.

ICTZ23

ČTĚTE TAKÉ: Videoarchiv Novy Voyo.cz v Česku nejstahovanější aplikací pro iPad

Jsme rádi, že Voyo bude mezi prvními VOD službami, které budou nabízet tituly Warner Bros. českým uživatelům. Voyo chce udávat směr na trhu placeného obsahu online a my vnímáme tuto dohodu s Warner Bros. jako krok správným směrem,“ uvedl při této příležitosti ředitel divize Nová média CME Robert Berza. Uzavření této významné dohody si pochválil i ředitel sekce internetu Novy Pavel Krbec. Máme ohromnou radost, že se nám podařilo dohodnout a že budeme moci uživatelům služby Voyo.cz nabídnout tak mimořádný obsah, dodal Krbec. Nova potvrdila zájem rozšířit službu Voyo VOD i do dalších zemí střední a východní Evropy, ve kterých působí.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.