Hlavní navigace

Nova nasadí Policii Modrava na neděli, první díl ale odvysílá už v sobotu 28. února

5. 2. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

„Jsme moc rádi, že můžeme přinést na obrazovky seriál, který se současné televizní produkci vymyká a který tu dlouho nebyl,“ konstatovala programová šéfka Novy Alex Ruzek.

Očekávaný detektivní seriál Policie Modrava se na televizi Nova začne vysílat od neděle 1. března. Jeho první část už ale budou mít diváci možnost vidět v sobotu 28. února. Policie Modrava se tak postaví do přímého souboje s dramatickou tvorbou na Jedničce a novým vztahovým seriálem Všechny moje lásky (Prima). Jak již název nové kriminálka napovídá, odehrávat se bude v prostředí malebné šumavské přírody, diváci se ale nebudou muset ani tentokrát obávat, že by o napětí byla nouze. V hlavní roli se divákům představí Soňa Norisová (vyšetřovatelka Jana Vinická), dále zde nebudou chybět Jaroslav Satoranský, Filip Tomsa, Jana Boušková a další.

KL24

K TÉMATU: Nova chystá na jaro seriál Policie Modrava, přesný termín nasazení prozatím tají

Jsme moc rádi, že můžeme přinést na obrazovky seriál, který se současné televizní produkci vymyká a který tu dlouho nebyl. Celá Policie Modrava vznikala v reálné šumavské přírodě, točila se filmovou technikou a přináší kombinaci skvělého hereckého obsazení, zajímavých kriminálních případů a především prostředí malebných hor. Těšíme se, až seriál diváci uvidí, věříme, že si jej oblíbí, uvedla při příležitosti představení programové novinky Alex Ruzek, programová ředitelka televize Nova. Seriál bude sázet kromě atraktivních exteriérů také na vtip, inteligenci a velkou dávkou optimismu hlavní představitelky. V programové novince se objeví i reální obyvatelé Šumavy.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).