Hlavní navigace

Nova nasazuje show Nejlíp vaří moje máma! Bude v ní i někdejší tvář Primy, kuchař Ridi

4. 5. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ FOTO – „Úloha soudce je pro mě velkou výzvou, protože jsem vždy stál spíše na druhé straně,“ konstatoval Emanuel Ridi známý z minulosti coby Ital v kuchyni.

Od soboty 23. května nasazuje televize Nova do vysílání svou novou kulinářskou show Nejlíp vaří moje máma! Jde o „cooking formát“, v němž se dvojice složené z rodičů a jejich dospělých dětí mezi sebou utkají v kuchařském souboji plném emocí a dramatických situací. Rodiče se v soutěži objeví v rolích poradců a instruktorů, kteří mohou do vaření své dcery nebo syna v případě krize vstoupit a pokusit se tak zachránit jídlo, které se na závěr podrobí přísnému posouzení soudcem rozhodujícím o vítězi. Jako soudce se představí Emanuel Ridi, stávají tvář nové televize Mňam TV a někdejší tvář televize Prima (S Italem v kuchyni).

Content 23

NEPŘEHLÉDNĚTE: Provozovatel Mňam TV nechce znevýhodňovat placené služby, chystá VOD

Úloha soudce je pro mě velkou výzvou, protože jsem vždy stál spíše na druhé straně. Soudit budu samozřejmě spravedlivě a podle chutí, které mi dala do vínku už moje maminka, slibuje divákům Ridi. Moderátorem zábavné reality show bude Jaro Žídek, představitel moderní gastronomie, který sbíral své zkušenosti po celém světě. Pro mě je to úplně nová pozice, protože sám v této show nevařím, ale pouze provázím amatérské kuchaře pořadem. Někdy bych nejraději chytil vařečku a soutěžícím pomohl, konstatoval Žídek. Soutěž je původně španělským formátem a je velmi populární například v Argentině.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).