Hlavní navigace

Nova News má sestru na Slovensku, Markíza spustila na webu Markízu News

23. 10. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ SCREENSHOT Jde o čistě zpravodajský lineární kanál, který je dostupný výhradně na internetu a kombinuje živé vysílání s reprízováním pořadů Markízy

Vlastní internetový zpravodajský kanál Markíza News spustila v rámci portálu TVnoviny.sk slovenská televize Markíza. Jde o obdobu internetového kanálu Nova News, který před časem na webu tn.cz zprovoznila televize Nova, kterou s Markízou pojí stejný majitel, mediální skupina CME. Na rozdíl od Novy News ale Markíza News nemá nijak zvlášť propracované logo a na portálu TVnoviny.sk je vlastně jen doplňkovým lineárním kanálem.

ICTZ23

K TÉMATU: Nova spustila svůj další kanál Nova News. Dostupný bude pouze na internetu

Markíza News vysílá zpravodajské relace v reálném čase jako televize Markíza a čas mezi nimi vyplňuje pořady z archivu. K vidění tak jsou starší vydání Televizních novin z let 1996 až 2007, pořady Paľba, Sedem s.r.o. a další. Stejně je koncipované i vysílání Novy News. „Kanál nabídne denně svým návštěvníkům všechny aktuální informace z domácího i zahraničního dění. Vysílat bude bezplatně 18 hodin denně. Diváci budou mít možnost sledovat živě nejdůležitější události, tiskové konference a brífinky,“ citoval Markízu web Omediach.com.


Screenshot: DigiZone.cz

Zpravodajský kanál Markíza News na webu TVnoviny.sk, včetně programového schématu

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.