Hlavní navigace

Nová Nokia s Windows Phone každé tři měsíce

6. 6. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Jo Harlow, výkonná viceprezidentka Nokie, která má na starost chytrá zařízení, nastínila plán uvádění smartphonů se systémem Windows Phone 7. Nokia si dala za cíl nabídnout první zařízení s novým systémem ještě letos a plnění tohoto úkolu je prý na dobré cestě. Je tak dost dobře možné, že první Nokia s Windows Phone 7 spatří světlo světa na podzimní akci Nokia World.

Jo Harlow, výkonná viceprezidentka Nokie, která má na starost chytrá zařízení, nastínila plán uvádění smartphonů se systémem Windows Phone 7. Nokia si dala za cíl nabídnout první zařízení s novým systémem ještě letos a plnění tohoto úkolu je prý na dobré cestě. Je tak dost dobře možné, že první Nokia s Windows Phone 7 spatří světlo světa na podzimní akci Nokia World.

Nokia pak chce uvádět nové modely chytrých telefonů s Windows Phone 7 v poměrně rychlém časovém sledu. Nový model by se měl objevovat vždy po dvou až třech měsících. Přestože se systém Microsoftu pro Nokii stává hlavní platformou, finský výrobce nezůstane jen u něj. Jo Harlow potvrdila, že Nokia uvede jedno zařízení se systémem MeeGo a v nejbližších letech je tu ještě stále i Symbian. 

Zdroj: Business Insider

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).