Hlavní navigace

Nova odtajnila nasazení Expozitury, Soukromých pasti i Comebacku

18. 8. 2011
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

 Autor: 115393
18. 8. 2011

Programové oddělení TV Nova zaslalo televizním týdeníkům a tištěným magazínům plány na druhý zářijový týden letošního roku. Stanice tak vůbec poprvé odhaluje, jak bude vypadat její schéma o letošním podzimu. Konec spekulací je už tak nad tím, kdy Nova nasadí očekáváný kriminální seriál Expozitura a pokračování kontroverzních Soukromých pastí a sitcomu Comeback.

K TÉMATU: Nova na podzim vymete šuplíky. Sází hlavně na seriál Expozitura

Oproti původním plánům došlo ke změně v nedělním večeru. Nova nakonec nenasadí proti show Česko Slovensko má talent premiérové filmy, ale právě pokračování Soukromých pastí, které se dotýkají ožehavých témat naší společnosti, jako bylo v minulosti například zneužívání vlastní dcery, prostituce nebo lesbická láska. Film Doktor od jezera hrochů měl Primě spíše znepříjemnit start její podzimní show. První díl Soukromých pastí s názvem Nezabiješ bude vysílat Nova v HD kvalitě 11. září od 20 hodin, poté budou už tradičně následovat Střepiny.

NEPŘEHLÉDNĚTE: Nova žádá RRTV o licenci pro Kanál 5. Ve hře je Nova Men a Nova Action

Na 10. září, tedy o den dříve, v sobotu, bude nejsledovanější česká stanice vysílat americký snímek Záměna, kde se v hlavní roli objeví Jennifer Aniston. Abychom však nepředbíhali, Nova bude programový týden začínat sitcomem Comeback, který je připraven na pondělní 20. hodinu. Po něm poběží repríza Okresního přeboru, podle něhož aktuálně vzniká celovečerní film. V úterý a čtvrtek se žádná změna nekoná. Diváci, respektive spíše divačky, se opět mohou těšit na Ordinaci v růžové zahradě 2.

Cloud23

ČTĚTE TAKÉ: Nova začala natáčet celovečerní film podle seriálu Okresní přebor

Nejočekávánější programový tahák Novy, seriál Expozitura, jehož scénář napsali investigativní novináři Janek Kroupa a Josef Klíma, se bude vysílat ve středu. Stanice ho tak postaví do přímého souboje s Cestami domů na Primě a Poštou pro tebe na Jedničce. Také Expozituru nabídne Nova ve vysokém rozlišení obrazu (HDTV). Na pátek 9. září má Nova připraveného pro své diváky Harryho Pottera a Ohnivý pohár, poté bude následovat třetí díl hororového snímku Resident Evil podle stejnojmenné počítačové hry.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).