Hlavní navigace

Nová on-line videotéka Trace Play má přijít v červnu. Zaměřena bude univerzálně

21. 4. 2016
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: archiv
Francouzská mediální společnost Trace má před prázdninami přijít s novou službou videa na vyžádání ve formě SVOD, tedy v předplatitelské.

Informoval o tom server Broadband TV News s tím, že programová skladba vysílání bude zahrnovat filmy, seriály, dokumenty a také hudební programy. Obsah bude jak místní, tak mezinárodní a najít tu půjde celá řada žánrů, včetně multikulturních pořadů, RnB a karibských rytmů.

Při červnovém startu služby má být k dispozici zhruba 2000 vysílacích hodin, ke konci roku pak 4000.

ČTĚTE TAKÉ: Netflix dorazil oficiálně do Česka, prozatím bez lokální podpory

Jsme nejpoužívanější VOD službou v Česku, tvrdí HBO GO. Ne, jsme to my, říká Voyo

V USA vzniká nová SVOD služba, dostupná by měla být i z Česka

BRAND

Na stránkách na kterých má Trace Play fungovat, www.traceplay.tv, bylo dnes zatím jen upozornění ve stylu „už brzy“. Na už déle provozované adrese trace.tv pak najdete několik upoutávek na hudební kanály jako Trace Tropical či Trace Urban, které mají být využity i pro VOD (Video On Demand – video na vyžádání) Trace Play.

Podle Broadband TV News má být služba k dispozici na nejrůznějších zařízeních pro více než 80 zemí světa, včetně USA, Kanady, Francie, Belgie, Karibiku či třeba indického oceánu, o Česku či Slovensku se nehovoří. Pořady budou ze začátku v angličtině a francouzštině, postupně se ale mají přidat i další jazyky. Služba bude fungovat bude na bázi SVOD (Subscription VOD) s denním, týdenním a měsíčním předplatným.

Autor článku

Novinář a redaktor DigiZone.cz věnující se novodobému digitálnímu světu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).