Hlavní navigace

Nova oprášila název někdejšího bulvárního magazínu Prásk. Spustila ho na internetu

Lukáš Polák

Televize Nova se po letech vrátila k názvu svého někdejšího magazínu Prásk, a to v podobě tematického webu, který bude čtenáře seznamovat s novinkami v životě celebrit.

Doba čtení: 1 minuta

Společenský magazín Prásk, který nahlížel především do zákulisí života celebrit, se vrací po šesti letech na televizi Nova, i když ne tak úplně. Česká komerční jednička oprášila pouze jeho název a spustila takto zaměřený tematický web na adrese www.prask.tv, která pak zájemce přesměruje na microsite http://prask.nova.cz/. Připomeňme, že průvodkyněmi již roky neexistujícího Prásku byly v poslední fázi Gábina Partyšová (dnes tvář Prima family) a Kateřina Hrachovcová-Herčíková.

BRANDstorming tip Zbiejczuk

Z ARCHIVU: Nova předělala zpravodajský web tn.cz. Vyčistila a zpřehlednila titulku

Prásk.tv bude přinášet zprávy ze šoubyznysu, zajímavosti o celebritách a dění ve společnosti, kuriozity, ale i zajímavé životní příběhy, přiblížila Marie Fianová z tiskového oddělení Novy. O konceptu společenského online magazínu jsme uvažovali delší dobu, ve stávající situaci nám jeho spuštění dává velký smysl kvůli doplnění našeho online portfolia. V rámci segmentu navíc máme výjimečné výchozí podmínky, doplnil ji ředitel sekce nových médií Pavel Krbec.

Našli jste v článku chybu?