Hlavní navigace

Nova představila jarní formáty, novinkou bude publicistická Vizita

16. 2. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
16. 2. 2010

Televize Nova na dnešní tiskové konferenci představila novinářům své formáty pro jarní měsíce. Překvapivě se zde neobjeví ale žádný z chystaných formátů. Půjde pouze o nové řady seriálů Comeback, Pojišťovna štěstí, Ordinace v růžové zahradě 2 nebo Ulice. Ze zahraničních to pak bude např. Dr. House nebo Hranice. Jednou z úplných novinek je publicistický formát s dokumentárními prvky, Vizita. Z českých filmů to budou např. Nestyda nebo František je děvkař.

K TÉMATU: Nova si registrovala loga federální reality show Česko-Slovenský Talent

BRAND23 Workshop

Generální ředitel Petr Dvořák si pochválil, že přesto, že loni vznikly nové televizní kanály, stanicím z rodiny Nova se podařilo zvýšit sledovanost. To je věc dosud nevídaná. Loňský rok nenasvědčuje tomu, že budeme klesat a doufám, že tento trend bude pokračovat i nadále, konstatoval Dvořák. Co se týká publicistického formátu Vizita, její štáby sledovaly konkrétní pacienty a byly s nimi, když se dozvídali svou diagnózu, a když se museli rozhodnout, jak se k nemoci postaví.

Ze zahraničních filmů uvidí diváci snímky Harry Potter a Fénixův řád, Dannyho parťáci 3, Křižovatka smrti 3 nebo animák pro děti Shrek 3. Americký seriál Hranice nemožného se objeví na Nova Cinema. Tento kanál využije Nova také pro reprízu nekonečného seriálu Ulice. Ten se bude vysílat od března od prvního dílu. Lifestylový a hudební kanál MTV Czech bude lákat na Osbournovi, populární reality show z domácnosti legendárního rockera Ozzyho Osbourna.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).