Hlavní navigace

Nova postaví proti pátečním českým filmovým premiérám na Primě vlastní filmové koprodukce

Jan Potůček

Nikoli seriál Doktoři z Počátků, ale české komedie budou v září otevírat páteční večer na nejsledovanější české televizi.

Doba čtení: 1 minuta

Televizním premiérám českých koprodukčních filmů na Primě budou na podzim přímo konkurovat dřívější filmové koprodukce Novy. Nejsledovanější česká televize je v září nasadí do hlavního vysílacího času od 20:20, přímo proti snímkům, na jejichž výrobě se podílela Prima. Vyplývá to z programových plánů Novy na září, které má server DigiZone.cz k dispozici. Nepotvrdila se tak spekulace, že páteční večery obsadí seriál Doktoři z Počátků, jehož nasazení do podzimního schématu zatím Nova nespecifikovala. Podrobnější informace o svém podzimním vysílání chce skupina Nova sdělit až 26. srpna. Již nyní je jisté, že kromě tradičních seriálů nabídne další řady reality show Výměna manželek, MasterChef a SuperStar.

K TÉMATU: Podzimní souboj televizí: proti Přístavu na Primě nasadí Nova dvakrát týdně MasterChefa

Jaké filmy si Nova připravila na páteční večery proti koprodukčním premiérám na Primě? V pátek 4. září půjde o českou komedii Probudím se včera, o týden později o Kameňák, 18. září Nova výjimečně nabídne zahraniční snímek Pompeje a 25. září Okresní přebor: Poslední zápas Pepika Hnátka. Prima na páteční večery chystá mj. premiéry českých snímků Hodinový manžel, Andílek na nervy, Zejtra napořád, Vybíjená, Sedmero krkavců nebo Raluca.

Našli jste v článku chybu?