Hlavní navigace

Nova posune Expozituru od srpna až za 22. hodinu

22. 7. 2014
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ FOTOGALERIE – První řada Expozitury, kterou Nova aktuálně reprízuje, ležela poměrně dlouho v pomyslném šuplíku. Ačkoliv seriál vznikl v roce 2008, vysílal se až o tři roky později.

Seriál Expozitura se od pátku 8. srpna bude vysílat na Nově až po 22. hodině. Vyplývá to z programových plánů televize na 32. týden, který včera mediální skupina zveřejnila. Poslední díl v obvyklém čase, který diváci uvidí, tedy ve 20:20, poběží v pátek 1. srpna, po něm pak bude následovat komiksový akční hit 300: Bitva u Thermopyl. O týden později už si film a kriminální seriál své pozice prohodí. Nejprve tedy poběží ve 20:20 povedené americké drama Surfařka z roku 2011 a následně až ve 22:25 Expozitura. Programová změna je platná od 11. dílu kriminálky. Osmou část Expozitury vidělo uplynulý pátek pouze 368 tisíc diváků (share 13,01 %; 15,94 % v 15–54).

ICTZ23

NEPŘEHLÉDNĚTE: Nova začala s natáčením druhé řady Expozitury, slibuje pohled do vyšších kruhů

Seriál, který v době svého prvního uvedení vzbudil nadprůměrný zájem publika a byl označen za nejdražší český titul v tomto žánru, jenž kdy vznikl, se dočká svého pokračování a na obrazovce už by se mohlo objevit, co nevidět. Druhou řadu Expozitury natáčela Nova v loňském roce a je pravděpodobné, že se stane jednou z programových novinek skupiny pro podzimní měsíce. První série kriminálního seriálu ležela mediální skupině dlouho v pomyslném šuplíku. Ačkoliv vznikla už v roce 2008, na obrazovku se dostala až o tři roky později. Byla jednou z programových novinek Novy pro podzimní vysílací schéma v roce 2011. Scénář pro ni napsali investigativní novináři Josef KlímaJanek Kroupa.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.