Hlavní navigace

Nova potvrdila Michaelu Fričovou jako novou tiskovou mluvčí

31. 7. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
31. 7. 2008

Televize Nova dnes oficiálně potvrdila informaci, se kterou přišel téměř před měsícem jako první server DigiZone.cz, a to, že její novou tiskovou mluvčí se po Veronice Šmitkové, která na tomto postu působila od ledna 2005, bude bývalá novinářka Michaela Fričová. Do TV Nova přichází z týdeníku Marketing&Media, Veroniku Šmítkovou nahradí od 1. srpna. Ta k poslednímu červenci odchází na mateřskou dovolenou, řekla našemu serveru Veronika Rozumková z tiskového oddělení Novy.

BRAND23 Workshop

K TÉMATU: Novou tiskovou mluvčí Novy by měla být novinářka Fričová

V odborném týdeníku Marketing&Media se Michaela Fričová věnovala aktuálnímu dění z oblasti audiovizuálních médií a reklamy, zpracovávala analytické články, připravovala tematické přílohy, účastnila se oborových konferencí. Pracovní zkušenosti získávala také v redakci časopisu Týden, kde pokrývala aktuální domácí události. Ještě předtím působila v deníku Hospodářské noviny, kde se zaměřovala převážně na sociální témata. Michaele Fričové je sedmadvacet a je absolventkou Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).