Hlavní navigace

Nova představila svůj hlavní letní formát Farma. Pergnerová chyběla

6. 6. 2012
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

UVNITŘ FOTOGALERIE Reality show Farma by měla diváky zaujmout především odlišnými typy lidí, kteří se zde sejdou. Diváci se mohou těšit mimo jiné na striptérku nebo prodavačku.

Netradičně v prostorách Krčmy U krále Brabantského na Praze 1 představila novinářům televize Nova svůj hlavní letní formát, reality show Farma. Na neformálním setkání bohužel chyběla moderátorka Tereza Pergnerová, která se na obrazovku vrací v této roli po několika letech. Jako první se novinářům představil farmář Stanislav Šamal, který prozradil, že diváci uvidí reality show od pondělí do čtvrtka, počínaje 24. červem (odstartuje tedy den před formátem VIP Prostřeno!, kterým bude Farmě přes léto ve stejné dny a časy konkurovat Prima family). Vyzařovací duel se bude vysílat vždy v neděli. Hlavní cenou je milion korun.

K TÉMATU: Léto na Nově: Farma, Čtyři svatby, Druhý život, Dokonalý svět a Comeback

Aktéry bude dvanáct soutěžících, kteří se budou muset obejít například bez elektřiny, tekoucí vody a budou mít k dispozici základní potřeby. Mezi nimi jsou lidé ze všech společenských vrstev. Nebudou tu chybět například striptérka, manažer, prodavačka, student, obsluha herny, servírka, opravář zemědělských strojů nebo nezaměstnaný. Úkoly budou plnit soutěžící od farmáře, který se objeví dvakrát týdně. Jednou, když úkol zadá a podruhé, když se přijde podívat, jak se jim je podařilo splnit, případně nesplnit.

Cloud23

ČTĚTE TAKÉ: Farma bude hlavním letním tahákem Novy. Má oslovit i nové inzerenty

Jako odměnu získají soutěžící groše. Jednou týdně se bude vybírat farmář týdne, který si vybere služku a sluhu. Ti budou určeni do duelu. Ten, kdo bude vybrán do duelu, si vybere svého protivníka do duelu, který musí být stejného pohlaví. Disciplínu ale vybírá ten, kdo byl vybrán. Druhý týden už bude vybrán farmář tím, kdo vypadne. Ten, kdo půjde do duelu, bude trávit čas na samotce, aby měl čas se na duel připravit. Soutěž má být zajímavá právě zcela odlišnými typy lidí, kteří se na farmě sejdou. Věřím, že to bude mít velkou sledovanost, uvedl farmář Šamal.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).