Hlavní navigace

Nova přelévá zájem o vaření mezi Čechy i na web. Spouští magazín Poklička.cz

Lukáš Polák

Televize Nova spouští Pokličku.cz právě v době, kdy vypustila na svou obrazovku licencovanou show MasterChef. Stanice ji vysílá každý pátek po 20. hodině.

Doba čtení: 1 minuta

Portfolio webů televize Nova se dnes rozšiřuje o další značku, kulinářskou Pokličku.cz. Na své by si měli přijít nejen milovníci vaření, ale také kuchaři-amatéři. Těm chce servírovat cenné rady, jak co nejkvalitněji a zároveň co nejsnadněji uspokojit celé rodině. Čtenáři zároveň mohou zveřejnit na stránkách vlastní recept a nechat si ho ohodnotit ostatními. Poklička.cz je dalším webem, který chce zapojit své čtenáře do jeho tvorby, podobně jako Doma.cz nebo Krásná.cz.

IAC19

ČTĚTE TAKÉ: Nova oprášila název někdejšího bulvárního magazínu Prásk. Spustila ho na internetu

Nova pouští svůj další webový projekt téměř přesně po dvou měsících. Tím zatím posledním byl web Prásk, který asocioval název s někdejším bulvárně-společenským magazínem, který česká televizní jednička v podzimní sezóně po několika letech opět vrátí do vysílání. Spuštění webové magazínu Poklička.cz není ze strany Novy až takovým překvapením. Svým divákům a návštěvníkům ho představuje právě v době, kdy jedním z jejich televizních taháků je licencovaná show MasterChef.

Našli jste v článku chybu?