Hlavní navigace

Nova přestaví svůj portál tn.cz novinářům až v pondělí

29. 4. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
29. 4. 2008

Na pondělí, tedy v den startu, stanovila televize Nova termín, kdy představí novinářům svůj nový portál tn.cz, který má ambice dostat se mezi trojici nejnavštěvova­nějších serverů českého internetu. Ten na sebe láká motty To musíte vidět! a Rychle. Stručně. Jasně.. Jak uvedl nedávno server iHNed.cz, zpočátku půjde o čistě zpravodajský web, později přibude i jeho zábavná část. Doplňky jako je např. e-mail tu však čtenáři nenajdou.

UXD

Tajný zdroj serveru DigiZone.cz minulý týden prozradil, že server by měl být úzce vázaný na Televizní noviny a bude obsahovat řadu videí, ale i článků. Mělo by jít o bulvárnější variantu serveru iDNES, který bude zaměřený také na zábavu. Na zpravodajském webu se objeví také moderátorky, které se budou svlékat. Pro uživatele je to zajímavý obsah. Rozhodně ale nepůjdeme na úroveň porna, řekl deníku E15 ředitel TV Nova Petr Dvořák.

K TÉMATU:
Nova spustila portál tn.cz, zatím pouze odpočítává
Moderátorky zpráv na zpravodajském webu Novy se budou svlékat
Nova spustí svůj portál 5. května na adrese www.tn.cz
Ředitel zpravodajství ČT Zdeněk Šámal odejde na Novu

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.