Hlavní navigace

Nova přesune Grilování s Vodouchem z prime timu do podvečerního vysílacího času

19. 7. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Televize Nova charakterizovala Grilování s Vodouchem jako nový letní speciál, který divákům přinese spoustu „skvělých tipů“ pro jejich gril, ale také zábavu i zajímavá setkání.

Přímý souboj dvou kulinářských show – Grilování s Vodouchem a Léto s Italem – sice vyzněl v úterý 17. července lépe pro televizi Nova, přesto se ale tento formát přesune z hlavního vysílacího času – prime timu – do podvečerního programu. Informoval o tom server Mediář.cz. Na Grilování s Vodouchem se sice podívalo 588 tisíc diváků starších 15 let, Prima family měla s Italem 420 tisíc diváků (share 13,06 %), pro Novu jde ovšem o podprůměrná čísla.

BRAND23 Workshop

K TÉMATU: Grilování s Vodochodským na Nově porazilo Emanuela Ridiho na Primě family

Kulinářský pořad připravovala pro Novu její servisní organizace Media Pro Pictures. Grilování s Vodouchem je nový letní speciál, který vám přinese spoustu skvělých tipů na váš gril, ale také zábavu i zajímavá setkání. Těšit se můžete i na zajímavé hosty. Naše pozvání přijali Rudolf Hrušínský, Petr Rychlý, Richard Tesařík, Pavla Tomicová, Kristýna Leichtová, Matouš Ruml a další osobnosti, popisovala Nova pořad na svém webu.Připomeňme, že minulý měsíc musela televize stáhnout z vysílání reprízy seriálu Dokonalý svět, které propadly.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).