Hlavní navigace

Nova prozatím tají, kdy nasadí seriál Na vodě. Své stálice vrátí od 11. ledna

16. 12. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

„Naše seriálové pilíře se zásadně podílely na vysoké podzimní sledovanosti. Premiérové díly Ordinace v růžové zahradě 2 dosahují průměrně 36,24% share ve skupině 15–54,“ uvedla šéfka programu Ruzek.

Televize Nova prozatím tají, kdy diváci uvidí ve vysílání její připravovaný seriál Na vodě, kde se v hlavních rolích objeví Lukáš Langmajer a Tomáš Klus. Nova prozatím stále hovoří o termínu jaro 2016, což už je víceméně potvrzený fakt od letošního podzimu. Jak naznačuje televize, seriál bude mít oddechový charakter. Děj se odehrává v hausbótové zátoce na Vltavě uprostřed Prahy. Hlavním hrdinou je pětatřicátník Hugo (Langmajer), kterého opustila jeho žena, přišel o práci i o domov a nezbývá mu nic jiného, než se znovu odrazit ode dna a začít znovu.

cif-tip-firmy

K TÉMATU: Nova zveřejnila první fotky z natáčení seriálu Na vodě s Tomášem Klusem

Hned od pondělí 11. ledna se diváci Novy mohou těšit na seriál Ulice. V úterý 12. ledna se po sváteční pauze vracejí hrdinové Ordinace v růžové zahradě 2 a krimi seriál Atentát se poprvé v novém roce objeví v pondělí 18. ledna ve 20:20, uvedla mluvčí Novy Anna Suchá. Věřím, že pokračování seriálových hitů potěší všechny jejich fanoušky. Například v Ordinaci v růžové zahradě 2 se diváci dočkají překvapení v podobě několika nových postav, které výrazně vstoupí do děje, konstatovala programová ředitelka Alex Ruzek. Střepiny se vrátí do vysílání už 3. ledna, Prásk! 14. ledna, Volejte Novu 16. ledna a Koření 20. ledna. Magazíny Víkend a Loskuták si dají až do února přestávku.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.