Hlavní navigace

Názory k článku Nova s Primou konečně odkryly karty. Máme se na co těšit?

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 5. 2. 2011 13:28

  bez přezdívky
  Nevím jestli tisková konference je záležitost tak vysokých částek, že si ji jedna televize může dovolit udělat pompézní a ta druhá nikoliv. To i Barrandov kdyby chtěl, tak udělá pompézní tiskovku jako Nova, to není otázka peněz ale chtíče. Zatímco Prima nebo i Barrandov vsází spíše na své jarní novinky a jejich tiskovky byly věcné, tak Nova musela udělat konferenci pompézní, aby zakryla to, že pro novou sezónu nepřipravila vlastně nic a že Prima má asi 5x zajímavější program a 10x více novinek. Ostatně i Barrandov má pro jaro víc novinek než Nova. Takže mi to přišlo takové směšné, když jsem to četl ve článku ;)
 • 5. 2. 2011 7:42

  K-A-R-L-O-S
  Jde o to že se Nova chová jak puberťačka v 17 letech,takže asi tak to vidím s těmi výroky o všem kolem novy tv,až to bude reálné,pak se zmiňme,s těmi tématickými kanály na co se ČRa těší jak roztoužená stepní koza ;)v 3 multiplexu =)zatím není nač se těšit?!!mimochodem spustit na satelitu mohli kdykoliv dříve než spustí 3 multiplex ČRa :)
  Domnívám se že Nova ty tématické programy spustí dříve než Prima,má silnější slovo a sehnat peníze na start tématických kanálů nebude velký problém pro Novu TV,tak ať už vysílají tématicky co nejdříve =)