Hlavní navigace

Nova se chce svézt na popularitě Babovřesk, na páteční večery nasazuje Kameňáky

8. 3. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Komediální trilogie Zdeňka Trošky na Nově vždy bodovala, při posledním loňském uvedení ale už neoslovila tak velké publikum jako v dřívějších letech

Počínaje dneškem zaplní televize Nova tři březnové páteční večery komediemi Kameňák od režiséra Zdeňka Trošky. Snaží se tak svézt na popularitě jeho nejnovějšího filmu Babovřesky, který láme rekordy návštěvnosti kin. “Právě komedie Kameňák, které od roku 2002 do roku 2004 natáčel, se staly jedněmi z nejúspěšnějších a nejsledovanějších filmů v televizích za posledních několik let,” uvedla BTL Events koordinátorka televize Nova Kateřina Chovancová.

ebf - tip do článku - debata

Z ARCHIVU: Seriál Vyprávěj neohrozil ani Troškův Kameňák, Aréna národů na minimu

První z tří Kameňáků nasadí Nova dnes od 20:20 hod. proti seriálu Vyprávěj na ČT 1, který tradičně v pátek večer po 20. hodině vítězí nad všemi ostatními pořady českých televizí (loňský pokus Novy ohrozit ho právě Kameňákem nevyšel). Další bude následovat příští týden 15. března a 22. března, rovněž od 20:20 hod. Režisér Zdeněk Troška s Novou úzce spolupracuje, televize koprodukovala řadu jeho filmů a získala tak k nim vysílací práva. Vedle známých komedií jde i o řadu populárních pohádek.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).