Hlavní navigace

Nova se pouští do erotiky s pánským internetovým magazínem RedNews

11. 10. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
11. 10. 2011

UVNITŘ NÁHLED WEBU Vlastní pánský internetový magazín s lechtivými fotografiemi dívek RedNews.cz spustila televize Nova. Pod stejným názvem nabízela nejsledovanější česká televize v minulosti krátké videozpravodajství s moderátorkami „nahoře bez“ v rámci svého zpravodajského portálu tn.cz (tuto novinku zavedla v době, kdy internetovému zpravodajství Novy šéfoval dnešní výkonný ředitel zpravodajské ČT 24 Zdeněk Šámal). Později však tyto zprávy pozastavila.

K TÉMATU: Moderátorky zpráv na zpravodajském webu Novy se budou svlékat

Nyní tedy pod značkou RedNews startuje samostatný internetový projekt. RedNews je magazín pro muže všech věkových kategorií a zájmů, jsem přesvědčený o tom, že si tam každý najde to své. Moderní muž se už dávno nezajímá jen o holky, fotbal, auta a pivo. Proto čtenářům nabízíme opravdu široké spektrum témat, popisuje ředitel internetu Novy Pavel Krbec. Zaměřili jsme se také na design, který je luxusní a zároveň jednoduchý. Myslím, že RedNews je příkladem moderního portálu pro muže a věřím, že si najde mnoho pravidelných čtenářů.

ČTĚTE TAKÉ: TN.cz končí s nahými zprávami

BRAND

RedNews se nezabývá pouze lechtivými tématy (i když ta jasně převažují), celkem nabízí jedenáct stálých rubrik: holky a sex, adrenalin, kombat, hi-tech, auta, fun and games, showbizz, styl, videa, fotky a odvážné fotografie dívek v sekci kočka dne. Kromě toho Nova slibuje tipy, jal trávit volný čas, aktuality ze světa showbyznysu, bláznivá videa s příchutí černého humoru i ze sportu, módu, kosmetiku, či bytový design.

Náhled titulní strany nového portálu RedNews.cz (Foto: TV Nova)

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).