Hlavní navigace

Nova si registruje Finančního rádce TN.cz, další ochrannou známku pro zpravodajství

29. 4. 2014
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ LOGO – Začátkem minulého měsíce, tedy v březnu, si mediální skupin registrovala u patentového úřadu ochranné známky Památkový inspektor, TN na táboře a Můj soused.

Další z řady ochranných známek určené pro svou hlavní zpravodajskou relaci TV Nova Televizní noviny, respektive web tn.cz, si nechala stanice zaregistrovat u Úřadu průmyslového vlastnictví (ÚPV). Vyplývá to z jeho elektronické databáze. Jde konkrétně o slovní označení „Finanční rádce TN.cz“ a také grafické znázornění. To neobsahuje přímo logo webu tn.cz, ale písmena TN, která by zároveň mohla označovat i samotnou hlavní zpravodajskou relaci, tedy Televizní noviny.

BRAND23 Workshop

Grafická podoba nově registrované ochranné známky.
Autor: ÚPV

Grafická podoba nově registrované ochranné známky.

K TÉMATU: Další ochranné známky Novy: Památkový inspektor, TN na táboře a Můj soused

V rámci zpravodajského webu tn.cz chystá podle informací serveru DigiZone.cz mediální skupina Nova některé změny. Portál by se měl svým návštěvníkům představit v nové podobě a zakomponována do něho bude i inovovaná podoba internetového kanálu Nova News. Ten byl dočasně upozaděn a funguje pouze jako vložené okno na tn.cz, kde se střídají jednotlivé reportáže. Jde tedy spíše o jakýsi kompilát, který je zároveň prokládaný reklamou. Minulý měsíc už si Nova u patentového úřadu registrovala Památkového inspektora, TN na táboře a Mého souseda.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).