Hlavní navigace

Nova si registruje Pivního inspektora, Barrandov Týden na Barrandově a ve světě

Jan Potůček

UVNITŘ LOGA – Televizní noviny posilují spotřebitelská témata, tentokrát se chystají posvítit na kvalitu piva v českých hospodách. Barrandov posiluje propojení s časopisem Týden.

Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Nejen letní kempy, zimní střediska a obchodní řetězce s potravinami budou prověřovat “inspektoři” televize Nova. Nejsledovanější česká televize si nechala u patentového úřadu registrovat ochrannou známku Pivní inspektor, která naznačuje, na co se reportéři Televizních novin zaměří během letošní letní sezóny. Po známkování letních kempů přijdou na řadu české hospody a kvalita jejich piva.

K TÉMATU: Nova si registruje známku Potravinový inspektor pro svoje reportérské hlídky TN

tip obecný root

Novinky chystá i televize Barrandov, která si nechala registrovat názvy a loga publicistických magazínů Týden na Barrandově a Týden ve světě. Ty už od tohoto víkendu nahradí sobotní a nedělní Prominenty speciál ve večerní zpravodajské hodině Barrandova. Týden na Barrandově půjde každou sobotu od 19:05 přímo proti hlavním zpravodajským relacím České televize a Primy family a zaměří se na události okolo této televize, Týden ve světě nabídne v neděli od 19:05 přehled zahraničních zajímavostí uplynulého týdne.


Zdroj: Úřad průmyslového vlastnictví

Barrandov tak posiluje obsahovou spolupráci se sesterským časopisem Týden, jehož redaktoři se už podílí na zpravodajství této televize či publicistickém pořadu Bez cenzury.