Hlavní navigace

Nova Sport 2 zahájila veřejné testy, dostupné jsou na videoportálu Voyo

2. 9. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ FOTO – Aktuálně jsou na platformě Voyo.cz dostupné kanály Nova Sport 2, Nova Sport (od soboty jako Nova Sport 1), Nova, Nova Cinema, Fanda, Telka a Voyo Cinema.

Mediální skupina Nova zahájila veřejné testy svého nového tematického kanálu Nova Sport 2, který odstartuje v sobotu 5. září, shodou okolností ve stejný den, na který má naplánováno zahájení vysílání i nová tematická televize Barrandov Muzika. Zkušební distribuce druhého programu Nova Sport, který se bude věnovat kromě mainstreamových sportů i disciplínám, které nejsou v České republice tolik populární, se skládá s úvodní informační obrazovky a promo smyčky, kterou již Nova umístila například na svůj YouTube kanál a pouštěla ji i novinářům v rámci nedávno konané tiskové konference.

KL22_nominace

K TÉMATU: Nova Sport 2 se objeví i na satelitu, Nova jedná se všemi operátory

Aktuálně jsou na platformě Voyo.cz dostupné kanály Nova Sport 2, Nova Sport (od soboty jako Nova Sport 1), Nova, Nova Cinema, Fanda, Telka a Voyo Cinema. Poslední jmenovaná stanice, která je dostupná výhradně prostřednictvím videoportálu Novy, prošla v posledních dnech také drobnou změnou, i když ne tak viditelnou, jaká čeká rodinu Nova Sport od soboty. Voyo Cinema se během filmů a dalších pořadů nově identifikuje pouze logem Voyo, před každým zahájeným filmem je ale nadále uváděné původní logo, které obsahuje název programu a v modré liště pak dodatek „Cinema“. Změna stanice je prý pouze kosmetická.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.