Hlavní navigace

Nova Sport a Voyo.cz nabídnou od zítřka přímé přenosy play off NHL

10. 4. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

ROZPIS UVNITŘ Boj o Stanleyův pohár v zámoří začíná. Nova Sport a videoportál Voyo.cz nabídnou zájemcům od zítřka přímé přenosy play off kanadsko-americké NHL.

Diváci placeného kanálu Nova Sport a předplatitelé videoserveru Voyo.cz si budou moci od zítřka vychutnat přímé přenosy z play off kanadsko-americké NHL. Hned ze středy na čtvrtek se mohou zájemci podívat na atraktivní hokejový duel mezi Pittsburgem Penguins a Philadelphií Flayers. V něm se proti sobě postaví dvě hvězdy – Jaromír Jágr a Sidney Crosby.

ICTZ23

ČTĚTE TAKÉ: Nova zaskočila internetové diváky, kompletně zpoplatnila svůj videoarchiv Voyo

Obhájce Stanley Cupu Boston vstupuje do play off ve vynikající formě a v prvním kole ho čeká Washington, který doufá, že se dají včas do pořádku oba zranění čeští brankáři Tomáš Vokoun a Michal Neuvirth. Čtveřice českých hráčů Vrbata, Hanzal, Rozsíval a Klesla pomohla poslední hrací den Phoenixu k vítězství v divizi a nyní je čeká nebezpečný tým z Chicaga, přiblížila PR koordinátorka Novy Sport Irena Dvořáková. Na své si přijdou i diváci požadující obrazo v HD rozlišení. Ta je již u přenosů z NHL standardem.


Zdroj: Nova Sport

Rozpis zápasů play off kanadsko-americké NHL.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.