Hlavní navigace

Nova Sport změní od září parametry příjmu pro služby CS Link a Skylink

10. 8. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Logo satelitní digitální platformy DVB-S Autor: 115393
10. 8. 2011

Provozovatele kabelových a IPTV sítí čeká přenastavení distribuce kanálu Nova Sport. Dnes o tom informovala společnost CET 21. Primární vysílání televizní stanice NOVA Sport ve standardním rozlišení se přesouvá na novou frekvenci, a to na stejném satelitu Astra 23,5 stupně východně. Program bude zakódován v systému podmíněného přístupu Conax, uvedla CET 21.

ČTĚTE TAKÉ: Končí NHL na Nově Sport? Jednáme o nové smlouvě, ujišťuje její šéf

ebf - partner 1

Přeladění, které je nutné provést do 31. srpna, se bude týkat také satelitních služeb CS Link, Skylink a T-Mobile televize. V současné době se už program na novém kmitočtu vysílá, ale je kódován pouze systémem podmíněného přístupu Conax, později k němu budou připojeny i zbývající – CryptoWorks a Irdeto – které budou určeny právě pro tři výše zmíněné platformy. Diváků, kteří nejsou zákazníky některé z jmenovaných tuzemských satelitních služeb, se přeladění netýká.

Parametry příjmu: satelit: Astra 3B (23,5 stupně východně), 11973/V, SR 27500, FEC 5/6, norma DVB-S/QPSK, systém podmíněného přístupu Conax, později CryptoWorks a Irdeto.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).