Hlavní navigace

Nova spustila další internetové projekty - galerie.cz a forum.cz

17. 6. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
17. 6. 2009

Společnost CET 21, vlastník licence pro TV Nova, se pouští do další internetové aktivity. Po serverech Nova.cz a tn.cz a koupi portálu blog.cz, spouští web www.galerie.cz. Jde o on-line aplikaci, která nabídne lidem 5 GB místa pro jejich fotografie. Jednou z předností by měla být také jednoduchost ovládání. Dalšími plusy má být hromadné nahrávání fotografií a jejich rychlé prohlížení.

Služba galerie.cz zapadá do naší celkové strategie na internetu. Po loňském spuštěním tn.cz a Novy.cz s exkluzivním profesionálním obsahem jsme si pro letošní rok vytyčili plán více se zaměřit na komunitní služby a obsah generovaný uživateli, uvedl při této příležitosti ředitel sekce internetu TV Nova Daniel Grunt. Aby mohl aplikaci uživatel provozovat, je nutná registrace. Uložené fotografie je možné popisovat a označovat přátele tak, jako je tomu např. na komunitním Facebooku. Dalším projektem je forum.cz, které vychází vstříc milovníkům internetových diskusí.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.