Hlavní navigace

Nova spustila na tn.cz videoportál zaměřený na sport

6. 3. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

6. 3. 2009

TV Nova spustila na internetu sekci věnovanou sportovním přenosům. Ač česká televizní jednička prezentovala, že jde o novou internetovou službu, ve skutečnosti se jedná o další portál provozovaný na doméně tn.cz. Zájemci ji najdou na adrese www.videospor­t.cz, která je následně přesměruje na web http://videos­port.tn.nova.cz/. Na své si přijdou zejména fanoušci sportů a sportovních odvětví, které se na televizních obrazovkách příliš neobjevují.

Videosport.cz je internetový videoserver zaměřený na zprostředkování sportovních přenosů a zpravodajských videí ze sportů, které zastoupení v televizi příliš nemají, např. florbal, skateboard, hanspaulská liga, golf, lakros, futsal – sálová kopaná, americký fotbal, handisport a mnoho dalších. Fanoušci těchto sportů se mohou těšit na 4 – 6 přenosů za měsíc doplněných o zhruba 40 zpravodajských reportáží ve stejném časovém horizontu.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.