Hlavní navigace

Nova spustila na tn.cz videoportál zaměřený na sport

6. 3. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Autor: 115393
6. 3. 2009

TV Nova spustila na internetu sekci věnovanou sportovním přenosům. Ač česká televizní jednička prezentovala, že jde o novou internetovou službu, ve skutečnosti se jedná o další portál provozovaný na doméně tn.cz. Zájemci ji najdou na adrese www.videospor­t.cz, která je následně přesměruje na web http://videos­port.tn.nova.cz/. Na své si přijdou zejména fanoušci sportů a sportovních odvětví, které se na televizních obrazovkách příliš neobjevují.

Videosport.cz je internetový videoserver zaměřený na zprostředkování sportovních přenosů a zpravodajských videí ze sportů, které zastoupení v televizi příliš nemají, např. florbal, skateboard, hanspaulská liga, golf, lakros, futsal – sálová kopaná, americký fotbal, handisport a mnoho dalších. Fanoušci těchto sportů se mohou těšit na 4 – 6 přenosů za měsíc doplněných o zhruba 40 zpravodajských reportáží ve stejném časovém horizontu.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).