Hlavní navigace

Nova stahuje z hlavního kanálu seriál Druhý život. Dá ho na Novu Cinema

13. 6. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Slovenská telenovela měla na Nově podprůměrnou sledovanost, vytvářela diváckou propast mezi Odpoledními Televizními novinami a denním seriálem Ulice

Nízká sledovanost slovenského seriálu Druhý dech, který uvedla pod názvem Druhý život, přiměla televizi Nova k programové změně. Od příštího týdne se Druhý život, který měl na Nově stabilní čas každý všední den od 17:30 hod., přesune na Novu Cinemu, kde bude začínat o půl hodiny později. Vyplývá to z programových plánů Novy a Novy Cinema na příští týden. Nova do pozdního odpoledne nasadí Kriminálku Las Vegas.

K TÉMATU: Léto na Nově: Farma, Čtyři svatby, Druhý život, Dokonalý svět a Comeback

Druhý život měl být jedním z pilířů odpolední sledovanosti Novy během letošní letní sezóny. Všední dny na Nově měly být prakticky stejné, po Druhém životu půjde nová reality show 4 svatby, poté Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí a další premiérová reality show Farma. Druhý život ale podle serveru MediaGuru.cz oslovil minulý týden, kdy byl nasazen do vysílání, v průměru jen 246 tisíc dospělých diváků při silně podprůměrném podílu 13,52 procenta.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).