Hlavní navigace

Nová stanice Fooor spustila na satelitu promo smyčku, ostrý start plánuje na pondělí

Lukáš Polák

UVNITŘ VIDEO Stanici budou moci sledovat diváci především prostřednictvím satelitní pozice 23,5 stupně východně, kde bude dostupná na všech typech karet operátorů CS Link a Skylink.

Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Podle plánu dnes zahájila promo vysílání slovenská stanice Fooor, čtvrtý kanál z rodiny společnosti Markíza Group, která provozuje programy Markíza, Doma a Dajto. Úvodní propagační smyčka odpovídá té, kterou Markíza umístila na svůj YouTube profil. Program bude dostupný primárně na satelitu v rámci služeb CS Link a Skylink, a to na všech kartách Irdeto, ICE a CryptoWorks. Dále ho na Slovensku nabídnout v rámci svých sítí i kabeloví a IPTV operátoři. Chybět bude naopak v pozemním vysílání.

K TÉMATU: Fooor, čtvrtý kanál Markízy, bude u CS Linku a Skylinku dostupný na všech typech karet

FIN19

V prvním týdnu vysílání, tedy v době od 25. února do 3. března, se v programu objeví například filmy Prázdniny v Americe, Maska; Zahulíme, uvidíme; Prázdniny v Americe a řada dalších. Na Foooru nebude chybět i zábavný pořad Richarda Genzera a Michala Suchánka Tele Tele, který už nyní reprízuje v České republice stanice Smíchov. Ze seriálů nový program zreprízuje mj. Přátele, Frasier, Sabrinu – mladou čarodějnici nebo Chucka. Na satelitu je šířena stanice jako bezplatná.

Parametry příjmu: Astra 3B (23,5 stupně východně), 11895/V, SR 27500, FEC 5/6, norma DVB-S/QPSK