Hlavní navigace

Nova uvolnila těsně před startem Telky video se staniční grafikou. Podívejte se

22. 2. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEO – Sedmý kanál Novy zahájí vysílání dnes ve 14 hodin. Primárně bude vysílat přes pozemní multiplex 4, stejně jako Fanda a Smíchov. Operátor už vyřadil ČT 1 HD.

Do poslední chvíle před dnešním startem svého v pořadí již sedmého televizního kanálu Telka rozvíjí Nova promo aktivity na jeho podporu. Krátce po poledni rozeslala médiím video se staniční grafikou nového kanálu, která využívá i animačních prvků. Telka zopakuje celou řadu úspěšných původních formátů Novy a může tak výrazně ovlivnit sledovanost jejího hlavního kanálu. Právě “velké” Nově totiž může ubrat nejvíc diváků.

K TÉMATU: Startuje Telka, stroj času do zlaté éry televize Nova a její pátý neplacený kanál

Multiplex 4, v němž Telka již několik dní vysílá promo smyčku, kvůli rozšíření programové nabídky ve čtvrtek vyřadil stanici ČT 1 HD. Nova má v této síti největší počet programů: kromě hlavní Novy v HD kvalitě také Fandu, Smíchov a nyní Telku. Spekuluje se také o brzkém zařazení Fandy v HD kvalitě. Byl by to jediný sportovně zaměřený program, který vysílá celoplošně v DVB-T ve vysokém rozlišení obrazu. ČT Sport HD je pozemní cestou dostupná jen v Praze.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).