Hlavní navigace

Nova v lednu nabídne další kriminálku

19. 12. 2016
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: CET21
UVNITŘ GALERIE – Stanice hodlá navázat na úspěšnou tradici kriminálních příběhů a přichází s novým seriálem s názvem Specialisté.

Tým čtyř vyšetřovatelů v čele s Davidem Prachařem se bude v každém díle potýkat s nejrůznějšími kriminálními případy. A také s radostmi i strastmi soukromého života. O spravedlnost se po boku Davida Prachařepostarají Zuzana Kajnarová, Jakub Štáfek a Marek Adamczyk. 

KL22 hlasovani

Po divácky úspěšné Kriminálce Anděl a Policii Modrava jsme se rozhodli investovat do dalšího formátu s kriminální zápletkou. Pevně věřím, že moderní pojetí a propojení vyšetřování se soukromými životy hlavních hrdinů u diváků sklidí i tentokrát velký úspěch. Celý seriál je točen v autentických reálech Prahy, úvodní díl jsme natáčeli na velmi rušném místě, ve třech ulicích v pražském centru, v klenotnictví, ale i v pronajaté tramvaji. Mám radost i ze zajímavého hereckého obsazení a osobně se na Specialisty moc těším, prozradila Alex Ruzek, ředitelka sekce programu skupiny Nova.

Seriál Specialisté by měl být k vidění v lednu, Nova ale zatím termín neupřesnila. Protože v oficiálním plánu na první týden tato novinka chybí, uvidíme ji nejspíše někdy od druhého týdne.

Autor článku

Novinář a redaktor DigiZone.cz věnující se novodobému digitálnímu světu.