Hlavní navigace

Nova vsadila na jistotu, v porotě SuperStar opět usednou Jandová a Habera

7. 4. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

„Se SuperStar to tu všechno před několika roky začalo a já sem měl to štěstí, že jsem byl při tom. Dali jsme šanci mnoha zpěvákům a zpěvačkám,“ konstatoval Pavol Habera.

Televize Nova nesáhla při výběru porotců pro letošní ročník pěvecké show SuperStar, kterou bude vysílat spolu s Markízou, vedle a vsadila na jistotu. Prvními dvěma oznámenými jmény jsou totiž Marta JandováPavol Habera. Oba hudebníci už se v minulosti na tomto postu objevili, takže jejich angažmá není žádným překvapením. Jandovou budou mít navíc poměrně čerstvě zažitou i diváci pěvecké soutěže Eurovize, které se letos zúčastní i Česká republika. Zpěvačka se bude pokoušet spolu se svým kolegou Václavem Noidem Bártou uspět díky songu Hope Never Dies (Naděje nikdy neumírá).

KL22 hlasovani

K TÉMATU: Nova s Markízou vyhlásily nový ročník česko-slovenské SuperStar, odvysílají ho na podzim

Se SuperStar to tu všechno před několika roky začalo a já sem měl to štěstí, že jsem byl při tom. Dali jsme šanci mnoha zpěvákům a zpěvačkám. Někteří ji využili, někteří zahodili, ale pro mě bylo vždy nejdůležitější zjištění, že v každém ročníku jsou lidé, kteří jsou tak dobří a talentovaní, že si zaslouží velkou šanci. Jsem rád, že i letos tu šanci někomu znova dáme, že budu při tom a budu doufat, že ji pořádně využije, uvedl Habera. Na Superstar se moc těším. Nejen protože je to dobrá soutěž, ve které každý, kdo má talent, na sebe může upozornit a tím si splnit nějaký ten sen, ale také protože jsem měla v roce 2009 v SuperStar svou první porotcovskou zkušenost, doplnila populárního rockera Marta Jandová.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.