Hlavní navigace

Nova vydá pokračování kuchařky Levně a chutně, bez „šmakulátora“ Hruš­ky

15. 4. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

„Naše ambice jsou veliké a první reakce knihkupců jsou pochopitelně ještě odvážnější než u prvního dílu,“ uvedl Zdeněk Novák, marketingový ředitel společnosti Euromedia Group.

Televize Nova vydá na přelomu dubna a května pokračování televizní kuchařky „Levně a chutně“, tentokrát však už bez kdysi populárního reportéra Ládi Hrušky. Stát bude opět 199 korun. Druhý díl ponese podtitul „Vaříme s Novou“. Není překvapením, že publikace se dočkala další části. Prvního dílu se do konce loňského roku totiž prodalo přes tři sta tisíc kusů a kuchařka se tak stala jedním z historicky nejúspěšnějších knižních titulů. Do kuchařky Levně a chutně – Vaříme s Novou se zapojily i tváře TV Nova v čele s Lucií Borhyovou, Reyem KorantengemFrantiškem Nyklasem, který po Hruškovi převzal pomyslnou štafetu.

BRANDstorming tip2

Obal druhého dílu kuchařky Levně a chutně
Autor: TV Nova

Obal druhého dílu kuchařky Levně a chutně

K TÉMATU: Nova si registruje po odchodu Ládi Hrušky ochrannou známku Šmakulátor

V nové kuchařce s názvem „Levně a chutně – Vaříme s Novou“ čtenáři naleznou celkem 70 originálních receptů, které jsou řazeny přehledně dle použitých surovin. Vydáním kuchařky Levně a chutně – Vaříme s Novou chceme divákům poděkovat za přízeň a pozitivní ohlasy, kterých se nám neustále dostává. Věříme, že kuchařka přinese radost nejen dospělým, ale i dětem, kterým je věnováno hned několik receptů, sdělila Anna Suchá, mluvčí TV Nova. Majitelé kuchařky se mohou mimo jiné těšit na francouzské bagety, bramborové dalamánky či bramborový pivní chléb. Dále nebude chybět cuketový sachr dort, zapečený květák či návod na domácí kečup či hořčici.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).