Hlavní navigace

Nova vydala po roce opět speciální vánoční magazín. Podívejte se na něj

Lukáš Polák

UVNITŘ DOKUMENT Nova Group věnuje ve svém vánočním magazínu velký prostor svým hvězdám, a to nejen seriálovým, ale i tvářím zpravodajství včetně mladé moderátorky Emmy Smetany.

Doba čtení: 1 minuta

Do redakcí českých tištěných i on-line deníků, magazínů a dalších médiích i svých partnerům zasílá v těchto dnech skupina Nova svůj speciální magazín, který připravila při příležitosti blížících se vánočních svátků. Nova je známá tím, že na PR materiálech nešetří a je to znát i z jejího aktuálního „časopisu“. Úvodní slovo „Vánoc se skupinou Nova“ je věnováno generálnímu řediteli Janu Andruškovi, který stručně odhaluje obsah čísla a přeje divákům klidné prožití nadcházejících svátků.

K TÉMATU: Nova odvysílá na Štědrý den tradičně Popelku, v premiéře pak pohádku V peřině

Nova dává nahlédnout na vánoční svátky také k některým svým moderátorským hvězdám, konkrétně tvářím zpravodajství. Ty reprezentují Lucie Borhyová, Reynold Koranteng, Emma Smetana a také Markéta Fialová. Lucie Benešová, herečka a jedna z tváří nového seriálu Gympl s (r)učením omezeným, přináší čtenářům recept na šlehačkovou roládu. Gympl zastupují také Karel Heřmánek a Daniela Šinkorová. „Co pod stromek“ radí například Marta Jandová, Lukáš Hejlík nebo Ilona Svobodová.

ČTĚTE TAKÉ: Jaké budou Vánoce na nekódovaných TV ze zahraničí? Plné koncertů i atraktivních filmů

V magazínu nechybí například ani rozhovor s další moderátorskou tváří a hvězdou Televizních novin Michaelou Ochotskou. Nahlédnout do svého soukromí ale dají i další novácké krásky - Iveta Vítová a Renáta Czadernová. Jako zpestření pak televizní skupina přináší fotky svých oblíbených tváří z mladých let. Označuje je titulkem: „Když jsme ještě věřili na Ježíška“. Řadu dalšího bonusového materiálu pak doplňuje kompletní televizní program kanálů Nova Group včetně TV tipů. Celý magazín je pak zakončen PF 2013.

Našli jste v článku chybu?