Hlavní navigace

Nova začala natáčet seriál Dokonalý svět z prostředí módního časopisu

9. 2. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
9. 2. 2009

UVNITŘ FOTO Úvodní klapka k novému původnímu seriálu televize Nova Dokonalý svět z prostředí módního časopisu padla dnes ráno ve vysočanských ateliérech v Praze. Na place byli od ranních hodin hlavní protagonisté seriálu – Jana Hlaváčová, Jitka Čvančarová, Tereza Brodská a Saša Rašilov a Eva Sakálová. Slavnostního křtu se osobně chopil generální ředitel televize Nova Petr Dvořák, sdělila mluvčí televize Michaela Fričová.

K TÉMATU: Nova se chystá investovat do dvou nových seriálů 180 milionů korun

Děj Dokonalého světa se odehrává v redakci módního časopisu Grace. Jeho hrdinky a hrdinové žijí život stejně nablýskaný, jako jsou obálky časopisu, pro který pracují. V redakci si vytvářejí svět plný módy, vůní, stylu a harmonických vztahů, v němž si každý zhmotňuje po svém svůj osobní sen. Tady si připadají silní, krásní… zkrátka dokonalí. Tak jako se různí jejich věk a postavení, liší se i problémy, které je trápí, přiblížila seriál mluvčí Novy.

Content tip EARLY

Na scénáři Dokonalého světa se podílely autorky Mirka Votavová, Michaela Strnad a Tereza Dusová, architekty seriály jsou Martin Kurel a Kateřina Kopicová, kostýmními výtvarnicemi Jana Medková a Simona Rydlová. Za kamerou je Pavel Berkovič, režie se ujal mladý režisér Vít Karas, dodala Fričová. Před několika dny Nova začala natáčet také nový kriminální seriál Expozitura, jehož scénář připravili redaktoři pořadu Na vlastní oči.Generální ředitel Novy Petr Dvořák křtí seriál Dokonalý svět, foto: TV Nova

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).