Hlavní navigace

Nova začala natáčet „vesnickou“ verzi Ordinace, seriál Doktoři z Počátků

8. 4. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Televize chce navázat na úspěch Ordinace v růžové zahradě 2, která je dlouhodobě nejsledovanějším seriálem na českých obrazovkách

Další nekonečný seriál z doktorského prostředí připravuje televize Nova. Na úspěch Ordinace v růžové zahradě má navázat nový projekt Doktoři z Počátků. „Doktorské prostředí zná každý z nás, je to zajímavé prostředí, já hlavně doufám, že to naše diváky bude bavit,” prohlásil v sobotních Televizních novinách generální ředitel Novy Jan Andruško. Stejně jako u Ordinace budou hlavními motivy nového seriálu vztahy, láska k životu a osudy několika hlavních hrdinů.

K TÉMATU: V březnu nejvíc stoupal hlavní kanál Novy, naopak největší propad měla Prima Zoom

Nova slibuje hvězdné herecké obsazení, v Doktorech z Počátků se objeví například Václav Postránecký, Marek Vašut, Martin Stránský, Martin Písařík, Halina Pawlowská či Lenka Termerová. “Myslím, že to vypadá na velmi dobrou partu, ne-li tak dobrou jako je na Ordinaci. Teď momentálně nejvíc točím s kolegou Vaškem Postráneckým a paní Termerovou, já myslím, ale je na koho se těšit,” uvedl v Televizních novinách Martin Stránský.

ČTĚTE TAKÉ: ČT představila chystané filmy a seriály, připravuje „Vyprávěj“ z první republiky

BRAND23 Workshop

Doktory z vesnické ordinace dělí podle Novy několik generací i povahové rysy, ale spojuje je společný nepřítel, kterého televize zatím nechtěla prozradit. “Vedle toho se tam řeší spousta běžných problémů života ne moc na té nejvyšší úrovni. Protože se jedná o malou obec a já si myslím, že jestli tenhle ten seriál má nějaké půvaby, tak ty jsou právě skryty v tom, že je o obyčejných věcech, že mohou empatii pocítit vlastně všichni diváci,” přiblížil Václav Postránecký.

Seriál pro Novu natáčí produkční společnost Media Pro Pictures, která stojí za všemi původními pořady této televize kromě zpravodajství a publicistiky. Ta si už 7. února nechala u českého patentového úřadu registrovat název Ordinace z Počátků, 29. března pak podala žádost o regitraci ochranné známky Doktoři z Počátků.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).