Hlavní navigace

Nova začne nabízet na Voyu i koncerty. První bude skupina Monkey Business

Lukáš Polák

Nova Group rozšiřuje zaměření svého videoserveru Voyo.cz také o živé koncerty. V přímém přenosu se zde doposud objevovaly události, které nabízel sesterský kanál Nova Sport, například NHL.

Doba čtení: 1 minuta

Prvním koncertem, který se na serveru Voyo.cz objeví, bude ve čtvrtek vystoupení populární české skupiny Monkey Business, jež letos slaví své dvanácté výročí. Tato hudební událost bude vysílána živě z pražských Žlutých lázní, a to od 18 hodin. Kromě členů kapely, což jsou Roman Holý, Matěj Ruppert, Tonya Graves, Pavel Mrázek, Ondřej Brousek, Olda Krejčoves a Martin Houdek, tu nebudou chybět ani někteří hosté, jejichž jména by však neměla být dopředu prozrazena.

NEPŘEHLÉDNĚTE: Nova překročila na Voyu nabídku tisícovky titulů on-line. Kontruje Topfunu

Živé přenosy nejsou pro Voyo.cz žádnou novinkou, protože v současnosti ve spolupráci s Novou Sport živě vysíláme některé sportovní události. Koncert na Voyo.cz ale našim předplatitelům přinášíme poprvé a já pevně věřím, že ne naposled. Jsem přesvědčený, že Monkey Business budou pro naše předplatitele vítaným hudebním bonbonkem, řekl při této příležitosti ředitel internetu a ostatních interaktivních služeb Nova Group Pavel Krbec. Na koncertě zazní i nové skladby z připravované des­ky.

Našli jste v článku chybu?