Hlavní navigace

Nova zveřejnila první fotky z natáčení seriálu Na vodě s Tomášem Klusem

31. 8. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ FOTO – Hlavním hrdinou seriálu Na vodě je úspěšný pětatřicátník Hugo, kterému se v jediné vteřině změní celý život. Opustí ho žena, přijde o práci i o střechu nad hlavou.

Sérii prvních pěti fotek z natáčení zveřejnila v pátek mediální skupina Nova ke své připravované seriálové novince Na vodě, v níž se diváci mohou těšit na Lukáše Langmajera, Tomáše Kluse, Veroniku Kubařovou, Lenku Vlasákovou a řadu dalších herců. Právě angažování Kluse je poměrně zajímavým tahem. Populární český zpěvák se v televizních, případně seriálových rolích příliš neobjevuje. Mezi jeho nejznámější angažmá patří pohádky Tři bratři a Tajemství staré bambitky. První klapka seriálu Na vodě padla v úterý 25. srpna v přístavišti na libeňském ostrově v Praze a pro Novu ho točí producent a režisér Milan Cieslar.

BRAND

NEPŘEHLÉDNĚTE: Nova chystá další kriminálku a pokračování Expozitury, podzim bude ve znamení „klasiky“

Hlavním hrdinou seriálu Na vodě je úspěšný pětatřicátník Hugo (Lukáš Langmajer), kterému se v jediné vteřině změní celý život. Opustí ho žena (Ester Geislerová), přijde o práci i o střechu nad hlavou. Nezbývá nic jiného než se znovu odrazit ode dna a nadechnout se nad hladinou. Hugo se vynoří u lodi svého přítele z mládí Honzy (Tomáš Klus) v hausbótové zátoce na Vltavě uprostřed Prahy. Tady poznává nový životní styl i nové přátele. Obyvatelé zátoky mají své sny, touhy i barevný život, který žijí po svém. Zvykli si na houpavý pocit na vodě i v životě a pro komediální seriál tak vytvořili jedinečnou galerii věkově i charakterově rozmanitých postav s pestrými příběhy, prozradila stručně k ději Nova.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).