Hlavní navigace

Novácký server tn.cz získal Anticenu Kříštálové Lupy

28. 11. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
28. 11. 2008

Server tn.cz, který spadá pod křídla české komerční televizní jedničky TV Nova, získal na včerejším udílení cen Křišťálová Lupa, které pořádal náš sesterský web Lupa.cz, ocenění, na které však být příliš hrdý nemůže. V kategorii Anticena skončil na prvním místě a nechal za sebou např. weby Bezdrátová Praha nebo Český hydrometeorologický ústav. Projekt byl nominován hned v několika kategoriích, mimo jiné také v prestižním projektu roku. Jak uvádí Lupa, vůbec poprvé v historii konference si výherce cenu vyzvedl.

Za tuto nebývalou odvahu sklidili ředitel Internetu TV Nova, Daniel Grunt a zodpovědný ředitel sekce zpravodajství a publicistiky, Martin Ondráček všeobecný aplaus. Nás tato anticena těší, trochu jsme ji vlastně očekávali, neboť jsme ostře sledovaný kontroverzní projekt. Uklidňuje nás fakt, že víme, že nás řada našich kritiků bedlivě sleduje a učí se od nás, jak to dělat správně. Jsme také rádi, že dnes přesně víme, kdo je náš nepřítel. Odborné komisi bych vzkázal jediné: my víme, že nás nenávidíte, to je koneckonců v pořádku, my vás také a pokud se nám podaří získat ceny i za rok, rádi si pro ni přijdeme zase, vzkázal porotcům Ondráček.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).