Hlavní navigace

Nové díly seriálu Simpsonovi jsou v ohrožení

6. 10. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
6. 10. 2011

Animovanému seriálu Simpsonovi, který je populární především díky kritice amerického způsobu života a narážkám na aktuální politickou situaci, hrozí, že jeho další díly by nemusely vzniknout. Kanál FOX před dvěma dny oznámil, že není schopen udržet jeho současný obchodní model. Zpráva přichází krátce poté, co ta samá stanice oznámila plány na spuštění speciálního kanálu pro tuto žlutou rodinku.

ICTZ23

ČTĚTE TAKÉ: Simpsonovi by mohli mít vlastní televizi. Plánuje ji Fox Television v USA

Podle News Corporation, která kanál Fox vlastní, by se měly výrazně snížit odměny daberům postav. Ti s tím ale pochopitelně nesouhlasí. Mzdy přitom měly klesnout až o 45 procent! Doufáme, že budeme moct dosáhnout dohody s hlasovými herci tak, aby Simpsonovi mohli bavit diváky původními epizodami mnoho příštích let, citovala FOX agentura ČTK. Dabéři ale na tom skutečně nebyly s financemi špatně. Každý z nich si vydělal za jednu sezónu v přepočtu 150 milionů korun.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.