Pokud jim jde o dostupnost a sledovanost tak naopak ČT může sledovým klidem i iOS appku vynechat.
HbbTV je primitivní ale nejvíc dostupná a přístupná platforma. Stejně jako teletext a né webový prohlížeč v TV přijímači. To že mnohé media boxy ( Android, linux, IOs...) nemají Hbbtv appku smolík....
Když (naštěstí z povzdálí) sleduji kvalitu firmware v televizorech a jeho životní cyklus, nedovolil bych si s klidným svědomím někomu doporučit, aby takovou televizi připojil do sítě s přístupem na internet.
To radši oželím hbbtv i tento projekt ČT.
Jestli to bude jen HbbTV tak tam nestravim ani minutu. U nativnich AppleTV a AndroidTV bych naopak s obsahem travil hodne casu.
"Když (naštěstí z povzdálí) sleduji kvalitu firmware v televizorech a jeho životní cyklus, nedovolil bych si s klidným svědomím někomu doporučit, aby takovou televizi připojil do sítě s přístupem na internet."
A co se jako muze stat? Zformatujou ji storage? Zapojeji ji do botnetu? Budou nahravat jeji mikrofon? A co dal???
"Napadnou ostatní zařízení na domácí síti?"
Predtim se mluvilo o "siti s pristupem na internet" a ted pisete o "domaci siti", mel byste se rozhodnout o cem se bavime.
Telefon ani laptop s win defaultne nerozlisuji zda jste se k siti pripojil nekde mimo domov, nebo doma. Predpokladana mira rizika je defaultne "otevreny internet", tedy nejvyssi. Pokud nekdo doma otevira porty a nastavuje sdileni, mel by vedet co dela.
Internet Info Lupa.cz (www.lupa.cz)
Server o českém Internetu. ISSN 1213-0702
Copyright © 1998 – 2021 Internet Info, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.