Hlavní navigace

Nové logo Rozhlasu? Evokuje mi to krájení salámu, napsal exšéf Leonarda Bobek

Jan Potůček

UVNITŘ VTIPNÁ KOLÁŽ LOGA – Radikální proměna korporátního loga i vizuálu všech stanic Českého rozhlasu se nesetkává jen s kladným přijetím.

Doba čtení: 1 minuta

Rozporuplné pocity vyjadřují někteří bývalí zaměstnanci Českého rozhlasu nad podobou jeho nového loga, které vedení ČRo představilo na středeční tiskové konferenci a rozhlas jej oficiálně používá od čtvrtka 28. února. Zakladatel a bývalý šéfredaktor vědecko-populární stanice Leonardo Miroslav Bobek, který po odchodu z ČRo zamířil jako ředitel do pražské zoologické zahrady, neskrývá na svém profilu na Facebooku rozčarování: „Nevím proč, ale evokuje mi to krájení salámu nebo tak něco…“

WT100 tip v článku Černý

K TÉMATU: Stanice mluveného slova ČRo na střední vlně? Mrtvý projekt, míní Miroslav Bobek

Na sociálních sítích se také objevila koláž loga Českého rozhlasu Leonardo vytvořená z nového vizuálu stanic ČRo. Místo korporátní části loga v podobě písmena R ale obsahuje slovo RIP a název „Leonardo Český rozhlas“. Samostatné vysílání Leonarda skončilo včera, ode dneška je stance integrovaná do nového programu Český rozhlas Plus, který vysílá na středních vlnách a v digitálních sítích denně od 16:00 do 24:00 hod. Nový okruh pohltil i zpravodajské Rádio Česko a publicistický Český rozhlas 6.


Zdroj: Facebook

Příznivci zrušené stanice Český rozhlas Leonardo vytvořili koláž z nového vizuálu ČRo

Našli jste v článku chybu?