Hlavní navigace

Petr Dvořák: Nového generálního ředitele Novy vybereme do dvou měsíců

30. 8. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Autor: 115393
30. 8. 2010

Do konce října by mělo být jasno, kdy vystřídá Petra Dvořáka ve funkci generálního ředitele televize Nova. Dvořák je od prosince loňského roku viceprezidentem společnosti CME, vlastníka Novy, pro televizní vysílání a tedy přímým nadřízeným generálních ředitelů všech televizí této skupiny. Proto se vzdal funkce generálního ředitele Novy, která je v současné době neobsazena.

K TÉMATU: Petr Dvořák už není generálním ředitelem Novy, hledá se jeho nástupce

Naší preferencí je najít někoho z interních zdrojů, máme několik kandidátů, ale víc k tomu nebudu prozrazovat. Kdyby jinde na trhu byla nějaká zapadlá perla, už bychom o ní asi věděli. Do měsíce až dvou bychom měli rozhodnout, řekl Dvořák v rozhovoru pro aktuální číslo časopisu Týden. Jednou z variant je podle něj i sloučení funkce výkonného a generálního ředitele Novy.

MMF24

ČTĚTE TAKÉ: Hospodářské noviny: šéf Novy Dvořák končí, nahradí ho Nováková

Výkonným ředitelem Novy je o letošního července Američan David Stogel, který poslední čtyři roky vede také programové oddělení této televize. Hospodářské noviny již v květnu přinesly informaci o tom, že by se novou generální ředitelkou Novy měla stát nynější šéfka marketingu a PR Miloslava Nováková. Televize tuto informaci přímo nevyvrátila, Nováková se k ní odmítla vyjádřit.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).